Hotel Delfin, HB, autokar

Chorwacja / Chorwacja Wczasy
Share

Polecamy kameralny, trzygwiazdkowy hotel na wyspie Krk, gdzie poczujecie się jak w raju!

Zakwaterowanie:

HOTEL DELFIN***

Trzygwiazdkowy, przyjemny hotel położony 20 m od Adriatyku w cichej dzielnicy miasteczka Omišalj, położonego na wyspie Krk. Obiekt dysponuje 48 pokojami 2 i 3 osobowymi oraz apartamentami. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, balkon, internet oraz klimatyzację. Ponadto hotel dysponuje windą, restauracją, barem, tarasami, bezpłatnym parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. Umożliwia także złożenie depozytu w sejfie. Jest oddalony od centrum miasta o około 1 km. Wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) z opcją dokupienia wyżywienia FB.

Omišalj to piękne miasteczko z bogatym dziedzictwem kulturowo – historycznym, znajdujące się w odległości ok. 3 km od mostu Krk. Już w VII w. na Wyspę Krk przybyli Chorwaci, pozostali w jej panowaniu aż do końca średniowiecza. W późniejszym okresie władzę przejęła Monarchia Austro-Węgierska, która przyczyniła się do postępu w szkolnictwie, opiece zdrowotnej oraz rozwoju gospodarczego. Pod koniec XIX w. w Omišalj pojawili się pierwsi goście i zaczęła kwitnąć turystyka, promowana przez imprezy kulturalne. Pierwszy festiwal odbył się już w roku 1935 i odbywa się do dziś pod nazwą Festiwal folkloru wyspy Krk. W mieście można odwiedzić kilka muzeów, np. Dom Pamięci folkloru, Galerię Lapidarij czy Kolekcję malakologiczną. W sezonie prawie codziennie odbywają się tu okolicznościowe imprezy, koncerty czy wystawy.

Istnieje możliwość plażowania tuż przy hotelu na kamiennych blokach. Natomiast piaszczysto – żwirkowa plaża znajduje się w odległości około 10 minut spacerem od Hotelu.

Program:

Dzień 1

Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych wg rozkładu jazdy.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja.

Dzień 3-8

Wypoczynek w Chorwacji, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu około południa.

Dzień 10

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Cena zawiera:
 • Transport klimatyzowanym autokarem klasy Lux lub busem 30-osobowym, w zależności od liczebności grupy (wyjazd z Krakowa);
 • Opiekę licencjonowanego pilota na trasie oraz rezydenta przez cały czas pobytu;
 • 7 noclegów w pokoju dwuosobowym;
 • Wyżywienie w opcji HB.
Cena nie zawiera:
 • Dopłaty obowiązkowej w wysokości 80 zł od osoby, która zawiera ubezpieczenie, taksę klimatyczną, podatek lokalny oraz opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
 • Dopłaty do wyżywienia FB – 7 euro za dzień od osoby;
 • Ewentualnych opłat za posiłki na trasie przejazdu;
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego: od 385 do 650zł w zależności od terminu;
 • Dopłat za wyjazdy z poszczególnych miast (tabelka poniżej). Wyjazdy z tych miast organizowane są przy grupie min. 12 osób.

 

Miejsce wyjazdu Miejsce zbiórki Dopłata
Gdańsk Parking Opera Bałtycka 200
Grudziądz Dworzec PKS 180
Czernikowo Stacja paliw Orlen 160
Płońsk Dworzec PKS 150
Nowy Dwór Mazowiecki Dworzec PKS 140
Warszawa Pałac Kultury, parking od ul. Marszałkowskiej 120
Radom Dworzec PKP, Parking przy zegarze 80
Kielce parking przed Dworcem PKP 40
Jędrzejów Dom Handlowy Piast 30
Szczecin Dworzec PKS 200
Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS 180
Poznań Dworzec PKS 150
Rawicz Dworzec PKS 130
Wrocław Aquapark (Wzgórze Andersa), ul. Petrusewicza 100
Opole Stacja Orlen, ul. Wrocławska 135 80
Katowice Dworzec PKS, ul. P. Skargi 0
Rzeszów Dworzec PKS, ul. Jana Kasprowicza 60
Tarnów Tarnów, parking przy Dworcu PKP 40
Brzesko stacja Lotos przy rondzie 0
Kraków parking przy ul. Rydlówka 5, Rondo Matecznego 0


Zniżki dla dzieci

 • Jedno dziecko do 7 lat na jednym łóżku z rodzicami – stała cena 700zł (drugie dziecko w wieku do 7 lat płaci za dostwkę);
 • Dziecko do 12 lat na dostawce z dwojgiem osób dorosłych – 30% zniżki;
 • Dziecko do 12 lat z jedną osobą dorosłą – 20% zniżki;
 • Dziecko powyżej 12 lat lub osoba dorosła na dostawce – 15% zniżki.

*Dla rodzin z dwójką dzieci możliwe zakwaterowanie w pokojach FAMILY ROOM. W celu sprawdzenia dostępności prosimy o kontakt z Biurem.

 • Każda osoba jest uprawniona do zabrania jednej sztuki bagażu o wadze do 35kg, oraz jednej sztuki bagażu podręcznego.
 • Zapisy na wycieczki fakultatywne są prowadzone przez pilota/rezydenta.
 • Dopłaty do lunchu można dokonać przy rezerwacji lub na miejscu w hotelu.

W hotelu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (przy grupie osób chętnych – min. 20 osób):

 • JEZIORA PLITWICKIE: 45 € / os. (dzieci do lat 18 – 40 € / os.)

Jeziora Plitwickie to urokliwa kraina jezior krasowych z licznymi wodospadami. O wyjątkowości i bogactwie przyrodniczym świadczy wpisanie tego parku na listę UNESCO. To kawałek raju na Chorwackiej ziemi, idealne miejsce do wypoczynku i relaksu wśród natury!

 • FISH PICNIC: 28 € / os.

Fish Picnic, czyli rejs po okolicznych zatokach i wyspach to wyjątkowa okazja do błogiego relaksu i cudownych chwil zapomnienia. Podczas wyprawy oferujemy obejrzenie europejskiego Alcatraz, czyli Nagiej Wyspy oraz zachęcamy do skosztowania lokalnych ryb z grilla i oczywiście uzyskania dodatkowej opalenizny.

 • WENECJA: 60 € / os.

To przepiękne i magiczne miasto, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Przez niektórych nazywane jest muzeum pod gołym niebem. Przepiękna architektura połączona z wąskimi uliczkami i licznymi kanałami, wraz z imponującym Placem św. Marka ze wspaniałą bazyliką.

 • RIJEKA –  OPATIJA: 22 € / os.

Tym razem przeniesiemy się do Opatij w rejon Riwiery Kvarnerskiej. Ponad sto lat temu zjeżdżali tutaj na wakacje arystokraci i europejskie elity. Opatija była ulubionym zimowym kurortem Habsburgów, bywali tu Puccini, a także Henryk Sienkiewicz czy Józef Piłsudski. Nazwa miasta oznacza opactwo, ale dzisiaj już nie odwiedza się tego miejsca w poszukiwaniu klasztornego spokoju, jak w okresie jego największej świetności. Coraz potężniejsza fala turystów sprawiła, że Opatija przypomina francuską Niceę, San Remo czy uzdrowiska, takie jak Karlove Vary w Czechach. Można tutaj skosztować wyśmienitego tortu kasztanowego i wypić najlepszą kawę na całej riwierze. Odwiedzimy także Rijekę – przepiękne miasto w północno-zachodniej Chorwacji, leżące na wzgórzach u podnóża masywu Risnjak. Miejscem reprezentacyjnym Rijeki jest deptak Korzo, który ciągnie się równolegle do brzegu morza. W jego zabudowie możemy dostrzec eleganckie kamienice w różnych stylach. Pośrodku Korza znajduje się Wieża Miejska z zegarem. Są tu eleganckie sklepy, przyjemne knajpki, restauracyjki, kawiarnie z najlepszymi na całej Riwierze Kwarnerskiej lodami. Najlepsze są te serwowane w lodziarni Gustolato przy Korzo. Można tu zjeść także doskonałe desery i praliny. Z mocnym espresso lub cappucino smakują wyśmienicie. Na koniec zobaczymy zamek Trsat, który stanowił ważny punkt obserwacyny i obronny. Jego początki sięgają XIII w., a teraz stanowi świetny punkt widokowy.

 • WYSPA RAB: 40 € / os.

Rab to kolejna wspaniała chorwacka wyspa, położona w paśmie wewnętrznym Archipelagu Kvarnerskiego na morzu Adriatyckim. Przy plaży zobaczyć można zatopioną łódź niemiecką z czasów II Wojny Światowej. Patronem tego miejsca jest św. Krzysztof, a wyspa słynie ze swoich 4 dzwonnic, które stały się symbolem miasta. Rab to wyspa różnorodności i przeciwieństw dlatego każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie.