Hotel Excelsior, All Inclusive, dojazd własny

Bułgaria / Bułgaria Wczasy
Share

Wakacje tuż tuż! Rezerwujcie już teraz bezpieczne wakacje w Bułgarii!

Zakwaterowanie:

Hotel Excelsior**** położony jest w centrum kurortu Złote Piaski, wśród zieleni drzew, na niewielkim wzniesieniu, z dala od głównych ulic. Na 6 piętrach znajduje się ponad 200 pokoi (hotel jest wyposażony w windy). W hotelu znajduje się recepcja, przestronny hol z kącikiem wypoczynkowym i TV, punkt wymiany walut, informacja turystyczna, lobby bar, restauracja z tarasem, restauracja a’la carte, cafe bar, tawerna barbecue, snack bar, pool bary, sala animacyjna, sklepiki, pralnia, ogród, taras słoneczny oraz parking. Jest możliwość skorzystania z sejfu oraz stanowiska internetowego (dodatkowo płatne). Do dyspozycji gości są także 3 baseny z tarasami słonecznymi, na których leżaki i parasole są bezpłatne, jacuzzi, basen kryty w hotelu Sunrise, tenis stołowy, tenis ziemny, rzutki. Organizowane są również animacje – siatkówka, koszykówka, piłka nożna, aerobik, polo i siatkówka w wodzie, boccia, fitness, wieczorne show na świeżym powietrzu lub w sali, animacje dla dzieci. Dla dzieci dostępne są także 2 brodziki, mini zjeżdżalnia wodna, plac zabaw, klub Prima Kids, na życzenie  – łóżeczko dla dzieci do 2 lat bezpłatnie. Od najbliższych sklepów i restauracji dzieli go zaledwie 150m. Plaża oddalona jest od hotelu o około 350m, możliwy jest dojazd bezpłatnym busem lub zejście schodkami i alejką parkową). Leżaki i parasole na plaży są dodatkowo płatne, jest możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego.

Pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę z WC i prysznicem, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV, lodówkę oraz telefon. Pokoje posiadają również balkony, a część z nich widok na morze (nie ma możliwości rezerwacji pokoju z widokiem na morze).

Wyżywienie All Inclusive: śniadanie, lunch oraz kolacja w formie bufetu. 3 razy w tygodniu serwowany jest bufet regionalny. Jest możliwość zjedzenia późnego śniadania w godzinach 10.00 – 11.00. Od godziny 11.00 do godziny 16.00 serwowane są przekąski w snack barze, od 14.30 do 17.00 – ciastka, lody, kawa, herbata, a w godzinach 11.00 – 23.00 wszystkie gatunki lokalnych alkoholi (wino, piwo, bułgarska Rakija, koniaki, brandy, likiery) oraz napoje bezalkoholowe.

Program:

Dzień 1

Przyjazd do Złotych Piasków około południa, zakwaterowanie w Hotelu od godziny 14.00.

Dzień 2-9

Relaks, plażowanie i świetna zabawa w Złotych Piaskach, możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych.

Dzień 10

Wykwaterowanie z hotelu do godziny 12.00. Wyjazd ze Złotych Piasków.

Stała cena za dziecko w wieku 0-2 lat z dwojgiem rodziców w pokoju – 199zł.

Dziecko jako druga osoba w pokoju – od 872zł (w zależności od terminu).

Dziecko powyżej 12 lat lub osoba dorosła na dostawce: od 1127zł (w zależności od terminu).

Dopłata do pokoju jednoosobowego – od 0 do 770zł (w zależności od terminu).

*Przy jednej osobie dorosłej i dwójce dzieci – opłata jak za dwoje dorosłych i jedno dziecko.

*Możliwe zakwaterowanie do 4 osób dorosłych (dziecko powyżej 12 lat traktowane jest jak osoba dorosła) w pokojach DBL LARGE, a do 4 dorosłych plus jedno dziecko – w APARTAMENTACH. W celu uzyskania wyceny oraz rezerwacji prosimy o kontakt z biurem. 

Cena zawiera:
  • 9 noclegów w opcji All Inclusive;
  • Opłatę klimatyczną;
  • Podatek lokalny;
  • Ubezpieczenie NNW (10 000zł) i KL (5000 euro);
  • Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Cena nie zawiera:
  • Opłat za wycieczki fakultatywne.

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych według aktualnej oferty biura. Poniżej przykładowe wycieczki oraz ceny:

Stambuł

Niezapomniana podróż do Stambułu – miasta położonego na dwóch kontynentach, gdzie można poczuć zadziwiające połączenie atmosfery Zachodu i Wschodu. Do wyboru wycieczka jednodniowa lub dwudniowa.

Wycieczka dwudniowa Wycieczka jednodniowa
Zwiedzanie miasta autobusem, przejazd przez jeden z mostów nad Bosforem i wizyta w części azjatyckiej:  Sułtan Ahmed, Niebieski  Meczet, Hipodrom, centrum towarów skórzanych „Livinson”

· Zakwaterowanie w hotelu ***, obiad, śniadanie

Dodatkowe zajęcia:

· Wizyta w Pałacu „Topkapi”  i Muzeum Św. Sofii  – 45 EUR

· Pokaz  tańca brzucha z kolacją – 30 EUR

· Wizyta w Kościele Caria, Muzeum Miniatur i siedzibie Ekumenicznego Patriarchatu – 30 EUR

· Wizyta w muzeum Św. Sofii – 30 EUR

 

Cena : 102 EUR dorosły / 51 EUR dziecko

Zwiedzanie miasta autobusem, przejazd przez jeden z mostów nad Bosforem i wizyta w części azjatyckiej:  Sułtan Ahmed, Niebieski  Meczet, Hipodrom, centrum towarów skórzanych „Livinson”

· Obiad

· Wyjazd o godz. 19.30

 

Dodatkowe zajęcia:

· Podróż łódką  wzdłuż cieśniny Bosfor  – 25 EUR

 

 

Cena: 70 EUR dorosły / 35 EUR dziecko

Nessebar

Jedno z najbardziej popularnych miast w południowej części bułgarskiego wybrzeża. Kamienne uliczki, średniowieczne kościoły i drewniane domy z XIX wieku tworzą uroczą atmosferę tego starego miasta. W programie wycieczka po starej części miasta, wizyta w Muzeum Archeologicznym i kościele św. Stephan, lunch w regionalnej restauracji oraz czas wolny  w mieście.

Cena: 65 lew dziecko / 80 lew dorosły.

Balczik – Kalikaria

Zwiedzanie letniej rezydencji rumuńskiej królowej Marii, zbudowanej w 1930r. w Bałczik oraz spacer po pięknym ogrodzie botanicznym. Przejazd na przylądek Kaliakra z niesamowitymi ruinami średniowiecznych zamków, wieczorem  kolacja  z tańcami na rozżarzonych węglach (Nestinari) oraz degustacja białych i czerwonych win.

Cena: 48 lew dziecko / 90 lew dorosły.

Magia Bałkanów – Wielkie Tarnowo

Zwiedzanie jednego z najbardziej malowniczych miast Bułgarii, przyciągającego turystów wieloma zabytkami kultury. Program obejmuje wizytę w muzeum „Rose” w mieście Kazanlak, pokaz produkcji słynnego oleju i likieru Rose, zwiedzanie pomnika Szipka, oraz  średniowiecznej fortecy Tzarevetz. Następnie czas wolny w mieście oraz kolacja. Na zakończenie wieczorny  pokaz świetlny.

Cena: 150 lew dorosły / 80 lew dziecko.

Sofia

Dwudniowa wycieczka z noclegiem oraz wyżywieniem. W programie zwiedzanie klasztoru bułgarskiej wiary – Klasztoru Rila i udział w porannym nabożeństwie. Ponadto przejażdżka wzdłuż dwóch największych bułgarskich miast – Płowdiw (Stare Miasto i amfiteatr) i Sofia oraz wizyta w mieście Pleven, gdzie odbyła się bohaterska Bitwa Pod Pleven.

Cena: 238 lew dorosły / 150 lew dziecko.

Warna

Podróż dookoła miasta Warna, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego oraz bułgarskiej piwnicy z degustacją bułgarskich win.

Cena: 64 lew dorosły / 32 lew dziecko.

Jeep-Safari

Podróż samochodami marki Jeep, długość trasy ponad 60 km. Wycieczka obejmuje ciekawy program animacyjny, obiad, oraz degustację win.

Cena: 68 lew dorosły / 34 lew dziecko.

Delfinarium w Warnie

Wspaniała wycieczka dla dzieci i dorosłych, podczas której zobaczyć można niesamowite umiejętności sportowe i akrobatyczne delfinów, m.in. podwójne salto czy potrójny axel, a także pokaz ratowania ludzi w wodzie oraz popisy wokalne Nie zabraknie również gry z publicznością w Króla! Warto zapamiętać i wykorzystać: Delfiny uwielbiają brawa! To jest ich główną nagrodą.

Cena:  25 lew dorosły / 18 lew dziecko.

Piknik

Całodzienna wycieczka z jazdą konną oraz piknikiem z programem animacyjnym i oczywiście degustacją win.

Cena: 92 lew dorosły / 45 lew dziecko.

Wędkarstwo morskie z obiadem na jachcie.

Cena: 48 lew dorosły/ 24 lew dziecko.

Bitwa Piratów – podróż morska łodzią przystosowaną do pirackich bitew, wędkowanie i lunch.

Cena: 59 lew dorosły / 30 lew dziecko.

Wieczorny rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Złotych Piasków.

Cena: 36 lew dorosły / 20 lew dziecko.