Nasz zespół

Magdalena Siśkiewicz – Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Tel. 535 383 583, Email: m.s@newchallenge.pl

Jestem jak szef kuchni. Lubię kosztować potrawy. Jeśli nie są smaczne, nie podaję ich. Stale monitoruję nasze działania i zawsze staram się znaleźć lepsze sposoby świadczenia usług – sposoby, które zadowoliłyby mnie, gdybym sama była Klientem.

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.” Henry Ford

 

 

 

Beata Ciężkowska – Dyrektor. ds Administracyjnych i Finansowych

Tel. 530 125 334, Email: b.s@newchallenge.pl

Kiedyś zadałam sobie pytanie: Co będzie gorsze? Jeśli zaangażuję się w pewien pomysł i nie uda się, czy jeśli ja zrezygnuję z udziału, a projekt wypali? Wybrałam to drugie i od tamtej pory wiem, że tylko podejmując ryzyko możemy dojść tam gdzie chcemy. Dlatego nie boję się wyzwań i z niecierpliwością czekam na każde kolejne zlecenie, które staje się okazją by wspólnie z Klientem cieszyć się z osiągniętego sukcesu.

„Aby żyć kreatywnie musimy pozbyć się strachu przed popełnieniem błędu.” Joseph Chilton Pearce

 

 

Paulina Machowska – Grabarz – Dyrektor ds. Sprzedaży ubezpieczeń grupowych

Tel. 509 630 706, E-mail: ubezpieczenia@newchallenge.pl

 

 

 

 

 

 

 

Florentyna Kulig – Dyrektor ds. Turystyki młodzieżowej

Tel. 531 788 155, E-mail: office@newchallenge.pl

Żywiołowa, ambitna, pomysłowa, lubi podejmować trudne wyzwania. W trakcie studiów prawniczych, uczestniczka licznych kursów w zakresie planowania eventów. Zawsze uśmiechnięta i energiczna, łatwo nawiązuje kontakty. Pasja jaką wkłada w realizację zlecenia, jest efektem niezapomnianej imprezy.

„Jedynie sercem można, wszystko jasno poznać. To, co najważniejsze, skrywa się przed wzrokiem.” Antoine de Saint – Exupery

Karolina Blitek – Specjalista ds. Rezerwacji indywidualnych

Tel. 535 373 115, E-mail: biuro@newchallenge.pl

Zorganizowana, profesjonalna, nie ma dla niej żadnych ograniczeń, a problemy są nowymi wyzwaniami. Absolwentka Dziennikarstwa Radiowo – Telewizyjnego. Swoim poczuciem humoru rozładowuje każdy stres i podenerwowanie. Jest kopalnią pomysłów, które potrafi perfekcyjnie wcielić w życie.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego,co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” Mark Twain

 – Specjalista ds. Rezerwacji grupowych

Tel. 530 537 888, E-mail: turystyka@newchallenge.pl

Pracowity i ambitny. Absolwent Zarządzania i Marketingu. Uwielbia podróże, książki oraz filmy podróżnicze. To jednak nie jedyne pasje interesuje się również fotografią. Realista ceniący sobie jasne zasady i porządek.

„Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen.” Ray Bradbury

 

 

 

Justyna Kamińska – Specjalista ds. Turystyki biznesowej i organizacji eventów

Tel. 531 808 588,, E-mail: justyna@newchallenge.pl

Optymistka, pełna zapału do działania, która nie boi się podejmować rzuconą rękawicę. Absolwentka Geografii i Administracji.  W pracy ceni kontakt z ludźmi, gdyż każda osoba wzbogaca nasze doświadczenie. Odnajduje się doskonale w każdej sytuacji, oraz posiada liczną praktykę w eventach w kraju jak i zagranicą.

„Ten, kto nie jest wystarczająco odważny, by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie.” M.Ali

 

 

Valentyn Voydevych – Specjalista ds. Mediów społecznościowych

Email: marketing@newchallenge.pl

Kreatywny, profesjonalny, komunikatywny, zawsze nastawiony na osiągnięcie celu. Absolwent Ekonomii i E-marketingu. Nieszablonowe myślenie pomaga mu tworzyć wyjątkowe produkty reklamowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, internet stał się dla niego ogromnym teatrem, gdzie on jest reżyserem.

„Ludzie zazwyczaj nie wiedzą czego chcą do momentu, kiedy im tego nie pokażesz.” Steve Jobs