Święta Wielkanocne w Hotelu Best Western**** Grand Hotel w Kielcach

Polska / Polska Polska Wczasy Wycieczki
Share

OPIS OFERTY

Zapraszamy serdecznie do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Best Western Grand Hotel Kielce. Wyjątkowy hotel położony tuż przy zabytkowym deptaku ul. Sienkiewicza ze świetną ofertą pobytową pełną atrakcji zarówno dla osób aktywnych fizycznie jak i ceniących sobie odpoczynek.

HOTEL

Wysiadając z pociągu na dworcu PKP w Kielcach w czasach PRL-u, najpierw słyszało się „Tu stacja Kielce…”, potem z bagażami prosto z peronu schodziło się do tunelu, aby przy wyjściu w stronę miasta zobaczyć bryłę hotelu Centralnego z wielkim neonem „Witamy w Kielcach”. Tak było kiedyś.
Nasz hotel przeszedł gruntowny remont i modernizację, stając się obecnie nowoczesnym, 4-gwiazdkowym centrum wystawienniczo-konferencyjnym dostosowanym do międzynarodowych standardów.

Na dachu hotelu neonu już nie ma, ale niezmiennie, z serdecznością witamy w Kielcach wszystkich gości. Po podróży czy spotkaniu nasi goście mogą udać się do jednego ze 122 komfortowych pokoi. Omówić wydarzenia dnia w kawiarni lub skosztować autorskiego menu szefa kuchni w Oranżerii. Salon odnowy biologicznej pomaga rozładować stres, a salon fitness – nabrać energii na wieczór. Spragnionych wrażeń zapraszamy do naszego klubu.

Reprezentacyjne miejsce w centrum Kielc przystosowane zarówno do wypoczynku jak i pracy. Eleganckie wnętrza o wysokim standardzie zapewnią ciszę i relaks po dniu pełnym wrażeń.
Goście Best Western Grand Hotel mogą korzystać z licznych atrakcji w hotelu jak i poza nim, które w pełni pozwalają zagospodarować wolny czas.
Rozumiemy, jak ważne są indywidualne potrzeby i elastyczność. Nasz doświadczony zespół pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania, a pasja szefa kuchni Oranżerii sprawia, że menu oparte na lokalnych produktach smakuje wyśmienicie.

OFERTA ŚWIĄTECZNA OBEJMUJE: Nocleg w komfortowych pokojach dwuosobowych, uroczyste śniadanie Wielkanocne w formie bufetu, obiadokolacje z lampką wina, całodniowe animacje dla dzieci, przedłużoną dobę hotelową w dniu wyjazdu (do 15:00), nieograniczony dostęp do siłowni oraz sauny, a także internetu bezprzewodowego, bezpłatny parkingo oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek fakultatywnych.

ANIMACJE DLA DZIECI

http://grandhotelkielce.pl/wp-content/uploads/2019/02/Harmonogram-animacji-3.pdf

CENA ZAWIERA :     

 • 3 noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych
 • Uroczyste śniadanie Wielkanocne w formie bufetu
 • 3 obiadokolacje z lampką wina
 • Całodniowe animacje dla dzieci
 • Przedłużoną dobę hotelową w dniu wyjazdu (do 15:00)
 • Nieograniczony dostęp do siłowni
 • Nieograniczony dostęp do sauny
 • Dostęp do internetu bezprzewodowego
 • Bezpłatny parking

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu – 19.04.2019r., a kończy śniadaniem 22.04.2019r.

Możliwość rezerwacji na minimum 2 doby – 399zł/doba

CENA NIE ZAWIERA:

 • Wycieczek fakultatywnych

ZNIŻKI I RABATY:

 • Dzieci do lat 4 śpiące z rodzicami – GRATIS
 • Dzieci od 5 do 12 lat – 50% zniżki