Hotel Zdravets, All Inclusive, dojazd własny

Bułgaria / Bułgaria Wczasy
Share

Hotel Zdravets**** to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Wysoki standard, pyszne jedzenie, blisko do pięknej, piaszczystej plaży – tego właśnie potrzeba dzieciom i dorosłym aby wakacje były w pełni udane!

Zakwaterowanie:

Hotel

Hotel Zdravets**** znajduje się w centralnej części kurortu Złote Piaski. Miejsce to zapewnia ciszę i spokój, a zarazem pozwala bardzo szybko znaleźć się na pięknej plaży, położonej zaledwie 150 m od hotelu. Hotel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W hotelowym kantorze można wymienić pieniądze, a drobne zakupy zrobić w sklepie znajdującym się w budynku. Goście mogą korzystać ze stołu do billarda, ping-ponga, internetowych gier, siłowni, 3 barów (w lobby, przy basenie, bar nocny), restauracji, sali konferencyjnej, dużego i pełnego zieleni ogrodu, odkrytego basenu mającego również bezpieczną strefę dla najmłodszych oraz sejfu znajdującego się w recepcji hotelowej. Hotel posiada 117 pokoi (6 pięter). Każdy z nich jest przestronny oraz wygodny, wyposażony w dwa łóżka, TV, telefon, mini bar, łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką oraz klimatyzację.

Wyżywienie

Posiłki podawane są w formie bogatego bufetu szwedzkiego, do wyboru kuchnia bułgarska oraz międzynarodowa. Śniadania serwowane są w godzinach 8.00 – 10.00 (możliwość póżnego śniadania do godziny 10.30), obiad w godzinach 12.00 – 14.00, kolacja od godziny 18.00 do 20.00. Przy basenie, w godzinach 15.00 – 17.00 serwowane są przekąski, a bułgarskie alkohole oraz napoje bezalkoholowe dostępne są w godzinach 10.30 – 22.00).

Plaża

Plaża znajduje się w odległości około 200m od hotelu (zejście po schodkach). Jest ona szeroka (nawet do 100m), piaszczysta (pokryta drobnym, złocistym piaskiem), o długości około 3,5km. Na plaży istnieje możliwość odpłatego wynajęcia leżaków i parasoli.

Program:

Dzień 1

Przyjazd do Złotych Piasków około południa, zakwaterowanie w Hotelu od godziny 14.00.

Dzień 2-9

Relaks, plażowanie i świetna zabawa w Złotych Piaskach, możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych.

Dzień 10

Wykwaterowanie z hotelu do godziny 12.00. Wyjazd ze Złotych Piasków.

Cena zawiera:
 • 9 noclegów w opcji ALL INCLUSIVE w pokojach 2 osobowych (max. 3 osoby dorosłe – jedna osoba na dostawce, lub 2 osoby dorosłe i max. 2 dzieci do 12 roku życia);
 • Opłatę klimatyczną;
 • Podatek lokalny;
 • Ubezpieczenie NNW (10 000zł) i KL (5000 euro);
 • Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Cena nie zawiera:
 • Opłat za wycieczki fakultatywne.

Dodatkowe informacje:

 • Dziecko w wieku 0-2 lat gratis
 • Stała cena za jedno dziecko w wieku 2-12 lat z dwojgiem rodziców w pokoju – 199zł
 • Drugie dziecko w wieku 2 – 12 lat w pokoju z dwiema osobami dorosłymi – od 679zł (w zależności od terminu).
 • Dziecko jako druga osoba w pokoju – od 689zł (w zależności od terminu).
 • Dziecko powyżej 12 lat lub osoba dorosła na dostawce: od 1015zł (w zależności od terminu).
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego – od 430zł (w zależności od terminu).
 • Oferta firstminute ważna tylko do końca marca! Ilość miejsc ograniczona!

*Przy jednej osobie dorosłej i dwójce dzieci – opłata jak za dwoje dorosłych i jedno dziecko.

*Możliwe zakwaterowanie do 5 osób dorosłych (dziecko powyżej 12 lat traktowane jest jak osoba dorosła) w pokojach MAISONETTE. W celu uzyskania wyceny oraz rezerwacji prosimy o kontakt z biurem. 

 • Obowiązujący dokument tożsamości: paszport lub dowód osobisty (dotyczy także dzieci, w tym niemowląt)
 • Waluta: lew bułgarski, kurs wymiany: 1BGN=2,17PLN

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych według aktualnej oferty biura. Poniżej przykładowe wycieczki oraz ceny:

Stambuł

Niezapomniana podróż do Stambułu – miasta położonego na dwóch kontynentach, gdzie można poczuć zadziwiające połączenie atmosfery Zachodu i Wschodu. Do wyboru wycieczka jednodniowa lub dwudniowa.

Wycieczka dwudniowa Wycieczka jednodniowa
Zwiedzanie miasta autobusem, przejazd przez jeden z mostów nad Bosforem i wizyta w części azjatyckiej:  Sułtan Ahmed, Niebieski  Meczet, Hipodrom, centrum towarów skórzanych „Livinson”

· Zakwaterowanie w hotelu ***, obiad, śniadanie

Dodatkowe zajęcia:

· Wizyta w Pałacu „Topkapi”  i Muzeum Św. Sofii  – 45 EUR

· Pokaz  tańca brzucha z kolacją – 30 EUR

· Wizyta w Kościele Caria, Muzeum Miniatur i siedzibie Ekumenicznego Patriarchatu – 30 EUR

· Wizyta w muzeum Św. Sofii – 30 EUR

 

Cena : 102 EUR dorosły / 51 EUR dziecko

Zwiedzanie miasta autobusem, przejazd przez jeden z mostów nad Bosforem i wizyta w części azjatyckiej:  Sułtan Ahmed, Niebieski  Meczet, Hipodrom, centrum towarów skórzanych „Livinson”

· Obiad

· Wyjazd o godz. 19.30

 

Dodatkowe zajęcia:

· Podróż łódką  wzdłuż cieśniny Bosfor  – 25 EUR

 

 

Cena: 70 EUR dorosły / 35 EUR dziecko

Nessebar

Jedno z najbardziej popularnych miast w południowej części bułgarskiego wybrzeża. Kamienne uliczki, średniowieczne kościoły i drewniane domy z XIX wieku tworzą uroczą atmosferę tego starego miasta. W programie wycieczka po starej części miasta, wizyta w Muzeum Archeologicznym i kościele św. Stephan, lunch w regionalnej restauracji oraz czas wolny  w mieście.

Cena: 65 lew dziecko / 80 lew dorosły.

Balczik – Kalikaria

Zwiedzanie letniej rezydencji rumuńskiej królowej Marii, zbudowanej w 1930r. w Bałczik oraz spacer po pięknym ogrodzie botanicznym. Przejazd na przylądek Kaliakra z niesamowitymi ruinami średniowiecznych zamków, wieczorem  kolacja  z tańcami na rozżarzonych węglach (Nestinari) oraz degustacja białych i czerwonych win.

Cena: 48 lew dziecko / 90 lew dorosły.

Magia Bałkanów – Wielkie Tarnowo

Zwiedzanie jednego z najbardziej malowniczych miast Bułgarii, przyciągającego turystów wieloma zabytkami kultury. Program obejmuje wizytę w muzeum „Rose” w mieście Kazanlak, pokaz produkcji słynnego oleju i likieru Rose, zwiedzanie pomnika Szipka, oraz  średniowiecznej fortecy Tzarevetz. Następnie czas wolny w mieście oraz kolacja. Na zakończenie wieczorny  pokaz świetlny.

Cena: 150 lew dorosły / 80 lew dziecko.

Sofia

Dwudniowa wycieczka z noclegiem oraz wyżywieniem. W programie zwiedzanie klasztoru bułgarskiej wiary – Klasztoru Rila i udział w porannym nabożeństwie. Ponadto przejażdżka wzdłuż dwóch największych bułgarskich miast – Płowdiw (Stare Miasto i amfiteatr) i Sofia oraz wizyta w mieście Pleven, gdzie odbyła się bohaterska Bitwa Pod Pleven.

Cena: 238 lew dorosły / 150 lew dziecko.

Warna

Podróż dookoła miasta Warna, zwiedzanie Muzeum Archeologicznego oraz bułgarskiej piwnicy z degustacją bułgarskich win.

Cena: 64 lew dorosły / 32 lew dziecko.

Jeep-Safari

Podróż samochodami marki Jeep, długość trasy ponad 60 km. Wycieczka obejmuje ciekawy program animacyjny, obiad, oraz degustację win.

Cena: 68 lew dorosły / 34 lew dziecko.

Delfinarium w Warnie

Wspaniała wycieczka dla dzieci i dorosłych, podczas której zobaczyć można niesamowite umiejętności sportowe i akrobatyczne delfinów, m.in. podwójne salto czy potrójny axel, a także pokaz ratowania ludzi w wodzie oraz popisy wokalne Nie zabraknie również gry z publicznością w Króla! Warto zapamiętać i wykorzystać: Delfiny uwielbiają brawa! To jest ich główną nagrodą.

Cena:  25 lew dorosły / 18 lew dziecko.

Piknik

Całodzienna wycieczka z jazdą konną oraz piknikiem z programem animacyjnym i oczywiście degustacją win.

Cena: 92 lew dorosły / 45 lew dziecko.

Wędkarstwo morskie z obiadem na jachcie.

Cena: 48 lew dorosły/ 24 lew dziecko.

Bitwa Piratów – podróż morska łodzią przystosowaną do pirackich bitew, wędkowanie i lunch.

Cena: 59 lew dorosły / 30 lew dziecko.

Wieczorny rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Złotych Piasków.

Cena: 36 lew dorosły / 20 lew dziecko.