O nas

Co może się wydarzyć gdy spotkają się ze sobą dwa zupełnie różne charaktery, które łączy wspólna pasja? Może iskrzyć. Albo może powstać firma oparta na uczciwości, zaufaniu i zaangażowaniu. Firma, w której praca staje się przyjemnością, a zespół rodziną. Taką firmę stworzyłyśmy 5 lat temu i od tamtej pory wciąż podążamy wspólnie obraną ścieżką – niekiedy krętą, zaskakującą i wymagającą poświęceń, ale właśnie dlatego tak nas ona fascynuje i pociąga.

Jesteśmy Organizatorem wczasów, wycieczek objazdowych, obozów i kolonii w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się głównie w krajach bałkańskich. Co roku poszerzamy Naszą ofertę o kolejne skarby Bałkan, szukamy urokliwych hoteli i wyjątkowych miejsc pełnych magii. Szczególne polecamy Naszym klientom Bułgarię z nutką orientu. W Naszej ofercie znajdą Państwo hotele 2,3,4 i 5-gwiazdkowe w Złotych Piaskach, ale chętnie pomożemy Wam znaleźć hotel w każdym zakątku Bułgarii. Współpracujemy ściśle z tour operatorem bułgarskim – firmą Tural, dzięki czemu mamy preferencyjne ceny, a nasi klienci mogą czuć się w Bułgarii wyjątkowo dopieszczeni. Wspólnie z Turalem występujemy na targach turystycznych, z których krótką relację zawsze możecie Państwo znaleźć na naszym facebooku. Podczas Państwa wczasów w Bułgarii orientalnych doznań dostarczy wycieczka do Stambułu – zadbamy o to, by zobaczyli Państwo jego najważniejsze zabytki, ale przede wszystkim wtopili się w tę niezwykłą europejsko – arabską atmosferę, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Co jeszcze polecamy? Przede wszystkim hotel Zdravets – 4-gwiazdkowy, tuż przy plaży, a dla najbardziej wymagających – monumentalny Hotel Melia*****, w którym doświadczycie 100% odpoczynku i 100% luksusu.

Kolejnym z polecanych przez Nas kierunków jest Chorwacja – to kraj bardzo bliski geograficznie, podróż tam trwa mniej więcej tyle co nad Polskie morze, a Chorwacja kusi jakże przystępną ceną i przede wszystkim – pewną opalenizną! Grzech nie skorzystać! Czasami jednak zbaczamy z Naszego Bałkańskiego Szlaku. Naszą odskocznią jest gorąca jak wulkan Sycylia! Oprócz ciepłego morza i gorącego słońca oferuje mnóstwo atrakcji! Przynajmniej raz w życiu warto pojechać do krateru wulkanu albo oddać się błogiemu relaksowi w zdrowotnych powulkanicznych błotach. No i ta włoska fiesta – codzienne animacje i wieczorki taneczne w hotelu sprawią, że tych wakacji naprawdę nigdy nie zapomnicie!

Ale to nie wszystko! Zapraszamy Państwa na krótkie wypad na Węgry – w sam raz na zagospodarowanie długich, letnich weekendów. Dla lubiących zwiedzanie mamy wypełnione zabytkami po brzegi wycieczki objazdowe, a dla najważniejszych członków każdej rodziny, czyli najmłodszych – atrakcyjne kolonie i obozy, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Bo tylko z nami dzieciaki mogą poczuć się jakby były uczniami Hogwartu, czyli szkoły Harrego Pottera albo adeptami wojsk US Army na naszym Real Survival Camp!

Pamiętajcie również, że jeśli napiszecie lub zadzwonicie do Nas, przygotujemy ofertę specjalnie dla Was, w której spełnimy każde Wasze życzenie! No, prawie każde…

Jako firma, która zajmuje się także eventami oferujemy Państwu również wyjazdy biznesowe połączone ze szkoleniami i atrakcjami skrojonymi specjalnie na potrzeby pracowników, klientów czy kontrahentów firm. Organizujemy misje gospodarcze oraz delegacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne, motywacyjne, mające na celu podniesienie kompetencji czy zredukowanie codziennego stresu. Posiadamy gotowe scenariusze wyjazdów, jednakże jesteśmy otwarci na Państwa wymagania, do których potrafimy się w 100% dostosować. Bo w biznesie liczy się dla nas skuteczność, ale i elastyczność.

Czekamy na Państwa w Naszym biurze w Krakowie i pod numerami telefonów: 535 383 583, 535 373 115.

Certyfikaty: