Weekend integracyjny SPA – HOTEL KLIMEK 4* SPA

Polska / Muszyna Polska Wycieczki
Share

Zapraszamy na weekendowy pobyt dla singli w Luksusowym Hotelu SPA w samym sercu Beskidów.

Hotel SPA w górach to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Dbając o wypoczynek, zapewnia najwyższą jakość usług, dyskrecję oraz pełen komfort. Odprężający weekend w SPA w górach to świetna okazja, by zregenerować ciało.

 

Dzień 1 SOBOTA

6.00 – wyjazd z Warszawy

10.00 – wyjazd z Katowic

11.30 – wyjazd z Krakowa

13.00 – przyjazd do hotelu Klimek 4* SPA w Muszynie, powitanie gości drinkiem, zakwaterowanie w pokojach. Czas wolny na korzystanie z wielu atrakcji przygotowanych przez hotel. Nieograniczony wstęp do jedynego w regionie Aquaparku, nielimitowany pobyt w strefie saun, gimnastyka w basenie, tenis stołowy, badminton, studio cardio – TechnoGym.

19.00 – wspólna kolacja. Na początek zapraszamy do chaty grillowej. Kolacja w formie bogatego bufetu: żurek, karczek marynowany, kiełbaski pieczone na grillu, kaszanka z boczkiem i kapustą, oscypek grillowany, ziemniaki w folii, sałatka grillowa, smalec, ogórki małosolne, pieczywo, kawa, herbata, woda mineralna, owoce sezonowe. Dla naszych gości przygotowaliśmy również keg piwa. Następnie zaprosimy Państwa do kontynuowania zabawy w Sali PUB. Zimne przekąski: sałatka jarzynowa, śledź w dwóch smakach, tymbaliki drobiowe, deska wędlin, deska serów, pieczywo, kawa, herbata, woda mineralna.

 

Dzień 2 NIEDZIELA

9.00 – śniadanie

10.00 – przejazd i zwiedzanie Ogrodów Sensorycznych oraz Labiryntu Miłości w Muszynie.

11.30 – przejazd do Krynicy Zdrój oraz wyjazd kolejką na Jaworzynę.

14.00 -lunch w hotelu Klimek, w menu: zupa pomidorowa z makaronem, grillowany filet z kurczaka z kaszą jaglaną i grillowanymi warzywami, ciasto z hotelowej cukierni, woda mineralna

15.00 – wyjazd w drogę powrotną

 

Menu kolacji integracyjnej dla terminów w styczniu, lutym, marcu i kwietniu:

Rolada z pieczonego szpinaku i wędzonego łososia, polędwiczka wieprzowa w sosie wiśniowym z puree z buraka i pieczonymi warzywami, ciasto, kawa, herbata, woda mineralna, a także keg piwa. Zabawa i przekąski w Sali PUB: sałatka jarzynowa, śledź w dwóch smakach, tymbaliki drobiowe, deska wędlin, deska serów, pieczywo, kawa, herbata, woda mineralna.

 

 

 

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy LUX  lub busem 25-osobowym;
  • wyżywienie HB – 1 obiadokolacja, 1 śniadanie
  • zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2- osobowych
  • ubezpieczenie: NNW
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • Dopłat do pokoju jednoosobowego – 140 zł/os
  • Biletu na kolejkę na Jaworzynę