Zimowe szaleństwo na stokach Słowacji. W stronę Tatrzańskiej Łomnicy. Wyjazd dla singli.

Polska / Zima 2022
Share

 

Poprad:

Miasto Poprad jest główną bramą wejściową do Tatr Wysokich. Obecnie jest największym miastem całego regionu podtatrzańskiego, które bardzo dynamicznie się rozwija i przyciąga do siebie turystów bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Za historyczne centrum uważa się Plac św. Idziego. Poprad jest centrum turystyki, przede wszystkim tatrzańskiej, oraz sportu i wypoczynku. W 2004 w mieście otwarto aquapark AquaCity napełniany wodami ze źródeł termalnych. Cały kompleks jest ekologiczny – zasilany wodą geotermalną i energią słoneczną. Codziennie na zakończenie dnia w AquaCity odbywa się pokaz laserowy w podświetlanych basenach z hydromasażem. Okolice miasta przecinają ścieżki rowerowe. W samym mieście (w Kwietnicy) i w najbliższej okolicy działa wiele ośrodków narciarskich.

Zakwaterowanie:

Hotel Poprad – usytuowany jest w centrum Popradu i swoim Gościom oferuje widok na rzekę Poprad oraz pasmo górskie Wysokie Tatry. Do dyspozycji Gości jest centrum fitness, gabinet masażu oraz bezpłatne WiFi w pokojach hotelowych. Wszystkie pokoje w hotelu Poprad mają łazienkę, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i system stereo. Hotelowa restauracja zaprasza na posiłki w porze śniadania, lunchu i kolacji. Serwuje ona bogate menu składające się z dań kuchni słowackiej i międzynarodowej. Kameralny bar Shaker to doskonałe miejsce na wieczornego drinka i chwilę relaksu.

Wyżywienie:

Podczas całego pobytu w Hotelu Poprad obowiązuje wyżywienie w skład którego wchodzi: śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Wyżywienie bardzo urozmaicone, o wysokiej kaloryczności, przygotowywane na miejscu w hotelu ze świeżych produktów dobrej jakości.

 

Program:

DZIEŃ 1

07:00 – Wyjazd z Krakowa  w stronę Tatrzańskiej Łomnicy

07:00 -10:00 – Przejazd z Krakowa do Tatrzańskiej Łomnicy lub Popradu

10:00 – 16:00 – Korzystanie z wyciągów w Tatrzańskiej Łomnicy. Poszusuj w słońcu na Łomnickiej Przełęczy, na którą dostaniesz się z Tatrzańskiej Łomnicy.  Najwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa z Łomnickiej Przełęczy 2 190 m n.p.m., zadowoli nawet najbardziej wymagających narciarzy. 1 300-metrowe przewyższenie, jest gwarancją śniegu przez 5 miesięcy, najnowocześniejsze kolejki  krzesełkowe i kabinowe oraz poszerzone trasy zjazdowe gwarantują wspaniałą jazdę, na najwyższej jakości 6,5-kilometrowej trasie carvingowej z szerokością do 60 m. Ośrodek oferuje jednocześnie ponad 6 km tras zjazdowych dla mniej doświadczonych, co docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi.

10:00 – 21:00 – Pobyt w Aqua City Poprad. AQUAPARK AquaCity Poprad to wodny świat u podnóża Tatr Wysokich. Goście parku mają do swojej dyspozycji: 13 wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych i relaksacyjnych, 350 atrakcji wodnych ( dysze, jacuzzi, kąpiele perełkowe, grzybki wodne), 3 zewnętrzne baseny termalne ( 28°- 38°C ) z jacuzzi i atrakcjami wodnymi (pływacki, siedzący i relaksacyjny), wewnętrzne baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią i wieczorną 3D Laser show, wewnętrzne luksusowe baseny Blue Diamond z barami, basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów (basen ze słoną wodą, rozbitą łodzią piratów, zjeżdżalniami i atrakcjami, jacuzzi dla dorosłych, terrarium z legwanami, 50m basen do pływania i sauna parowa.

16:00 – Odebranie ze stoku narciarzy i zawiezienie chętnych do Aquaparku lub hotelu.

21:00 – Odbiór osób spędzających czas w Aquaparku i odwiezienie ich do hotelu.

DZIEŃ 2

08:00 – 09:00 – Śniadanie

09:00 – 09:30 – wykwaterowanie z hotelu

09:30 – 10:00 – Zawiezienie chętnych osób do Aquaparku oraz na stok narciarski

10:00 – 16:00 – pobyt w Aquaparku lub na stoku narciarskim

16:00 – 16:30 – Odebranie uczestników wyjazdu z Aquaparku oraz ze stoku narciarskiego

16:40 – 19:40 – Przejazd z Popradu do Krakowa

19:40 – zakończenie wyjazdu w miejscu zbiórki.

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie w Hotelu  Poprad (1 nocleg w pokojach 2-osobowych),
  • Wyżywienie BB (1 śniadanie),
  • Opiekę pilota,
  • Ubezpieczenie NNW – 20 000zł, KL – 5 000 euro, bagaż – 1 000 zł,
  • Transport autokarem klasy LUX,
  • Opłatę klimatyczną.

Cena nie zawiera:

  • Karnetów narciarskich – 1-dniowy skipass 39 euro od osoby lub 2-dniowy skipass 77 euro od osoby,
  • Biletu wstępu do Aqua City Poprad – całodzienny 22 euro od osoby; 3 godzinny 19 euro od osoby; wieczorny po godzinie 17:00 19 euro od osoby,
  • Obiadów, kolacji